20 ایرلاین امن جهان در سال 2020 !

   • برخی از افراد هستند که در هنگام خرید بلیط هواپیما به سراغ ایرلاین هایی می روند که از امنیت بالایی برخوردار بوده و در سطح جهان به عنون امن ترین ایرلاین های جهان شناخته می شوند.

    البته ایرلاینی که امنیت نداشته باشد به سرعت از بازار جهانی خارج می شود. این ایرلاین های معرفی شده ایمن ترین ان ها می باشند که تاکنون با کم ترین و گاهی بدون هیچ مشکل و خطری فعالیت داشته اند.

    برای افرادی که فوبیا پرواز دارند دانستن نام این ایرلاین ها بسیار کمک کننده و می توان گفت حیاتی می باشد. چرا که می توانند با اطمینان خاطر بیشتری بلیط هواپیما این ایرلاین ها را خریده و سفر هوایی داشته باشند.

    توجه داشته باشید که فوبیا پرواز با ترسی که اکثر افراد در هنگام برخاست هواپیما دارند متفاوت می باشد.

    ایرلاین ریتینگ تنها وب سایتی است که با بررسی های دقیق هر ساله لیستی ارائه می دهد که ایمن ترین ایرلاین های جهان را در ان مشخص می شود. در سال 2020 نیز با بررسی دقیق و کارشناسانه بین 405 ایرلاین فعال، 20 مورد از ایمن ترین ان ها را معرفی کرده است.

    امن ترین خطوط هوایی سال 2020

    این لیست که در ابتدا سال 2020 ارائه شده است به ترتیب زیر می باشند:

    1. کانتاس
    2. ایر نیوزلند
    3. اوا ایر
    4. التحاد
    5. قطر ایرویز
    6. سنگاپور ایرلاینز
    7. امارات ایرلاین
    8. آلاسکا ایرلاین
    9. کاتای پسیفیک ایرویز
    10. ویرجین استرالیا
    11. هاوایین ایرلاینز
    12. ویرجین اتلانتیک ایرلاینز
    13. ایرلاین تاپ پرتغال
    14. هواپیمایی اسکاندیناوی
    15. ایرلاین رویال جوردانین
    16. سوئیس ایرلاین
    17. فین ایر
    18. لوفتهانزا
    19. ایر لینگاس
    20. کی ال ام

     

    به گفته سردبیر ایرلاین ریتینگ، جفری توماس این خطوط هوایی در این صنعت ایستاده اند و در صدر ایمنی، نوآوری و تعداد پرواز با هواپیماهای جدید قرار گرفته اند.

    توماس ادامه داد: به عنوان مثال ایرلاین کانتاس استرالیا توسط یک انجمن استاندارد تبلیغاتی در کشور انگلیس در یک پروژه ازمایشی به عنوان با تجربه ترین هواپیمایی جهان شناخته شده است.

    وی افزود: کانتاس در طول 60 سال گذشته تقریباً در هر پیشرفت که بوده حضور داشته و با جت های جدید هیچ تلفاتی نداشته است. اما در این راه کانتاس تنها نیست شرکت های هواپیمایی مانند هاوایی و فین ایر نیز حضور دارند.

    به گفته اقای توماس این سایت در تعیین لیست ارائه شده تنها به حوادث جدی و تلفاتی که داشته نگاه می کند.

    وب سایت ایرلاین ریتینگ در ماه ژوئن سال 2013 راه اندازی شد و میزان امنیت بیش از 409 شرکت هواپیمایی را با استفاده از سیستم رتبه بندی هفت ستاره منحصر به خود ارزیابی می کند.

    ایرلاین کانتاس

    ایرلاین کانتاس در سال 1920 راه اندازی و فعالیت خود را از سال 1921 اغاز کرد. در حال حاضر این ایرلاین بزرگ ترین شرکت هواپیمایی استرالیا و حامل پرچم این کشور می باشد.

    ایرلاین کانتاس یکی از بزرگ ترین ایرلاین های جهانی می باشد که در سال 2020 به عنوان ایمن ترین ایرلاین جهان انتخاب شده است.

    ایر نیوزلند

    این ایرلاین که حامل پرچم این کشور نیز بوده در سال 2020 به عنوان دومین ایرلاین ایمن و بهترین خط هوایی جهان معرفی شده است. همین موارد این ایرلاین را بسیار پرطرفدار کرده است.

    اوا ایر

    اوا ایر یک شرکت هواپیمایی تایوانی می باشد که در سال 1989 فعالیت خود را اغاز کرده و سال ها به عنوان ششمین ایرلاین ایمن جهان انتخاب می شده است. اما در سال 2020 رتبه سوم را کسب کرده است.

    منبع :  https://www.jamnews.com/detail/News/999925

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *